Ubytování

 • Bohemia privát

  Bohemia privát

  Privát Bohemia nabízí kvalitní a levné ubytování s vinným sklípkem. Ta pravá zasloužená dovolená na Jižní Moravě, v Šatově, v malebné krajině Podyjí. Privát Bohemia není vhodný pouze pro klidnou a pohodovou rodinnou dovolenou v příjemném prostředí, ale také pro milovníky dobrého vína, vinařské turistiky, cykloturistiky, gastronomických specialit a folklóru. Pouze 40 min od Vídně
 • Vinařství Jiří Popp

  Vinařství Jiří Popp

  Penzion se nachází na hlavní ulici v Šatově č.p.15, příjezd na parkoviště je ze Sklepní ulice. GPS 48°47'38.919"N, 16°0'32.142"E Ubytování ve 3 dvoupokojových apartmánech a dvou pokojích se samostatnými vchody ze dvora. Celková kapacita penzionu je 18 pevných lůžek s možností až 6 přistýlek. Apartmány mají plně vybavenou kuchyňku, lednici, sporák, TV, WIFI, soc.zařízení a klimatizaci. Pokoje jsou vybaveny lednicí, TV, WIFI, soc. zařízením a klimatizací. V uzavřeném areálu můžete využít vinárnu, venkovní posezení, cyklogaráž a parkoviště.
 • Penzion u Šimečků

  Penzion u Šimečků

  Naše privátní ubytování se nachází na jihu Moravy v kraji plném vinic a slunce. Nabízíme pro Vás zcela nové příjemné, levné přesto pohodlné a kvalitní ubytování v klidném koutku malebné vinařské obce Šatov blízko města Znojma. Okolí penzionu je protkáno cyklostezkami. Poloha penzionu poslouží také jako přestupní stanice k cestám do Chorvatska, Itálie a v zimních měsících za lyžováním do Rakouska. Samozřejmostí je úschovna kol v cyklogaráži. Celková kapacita penzionu je max. 15 osob včetně přistýlek (10+5). Celý dům je dostatečně prostorný. Parkování přímo před penzionem. Můžeme Vám také nabídnout posezení ve vinném sklepě s možností degustace. Naše ubytování má ideální zázemí pro přátele na společné dovolené, sportovce i pro rodiny s dětmi. Šatov a jeho okolí nabízí nespočet možností pro trávení aktivní dovolené.
 • Vinařství Halkoci- ubytování nad sklepem & apartmány

  Vinařství Halkoci- ubytování nad sklepem & apartmány

  Vybrat si můžete ubytování přímo nad sklepem a nebo v nových apartmánech v Šatově. Také možnost návštěvy vinného sklepa a degustace. 1) Ubytování nad sklepem (doporučujeme pro skupiny)- 4 pokoje přímo nad sklípkem a vinárnou, každý pokoj má vlastní koupelnu i wc, připravíme dvou až čtyřlůžkové pokoje, kapacita 16 osob, velká kuchyně a posezení u krbu, posezení na zahradě a gril, WiFi, smart TV, reproduktory, parkoviště, úschovna kol 2) Ubytování v apartmánech (soukromí)- 4 apartmány s vlastními vstupy, každý pokoj vlastní koupelna i wc i kuchyňka, připravíme dvou až čtyřlůžkové, kapacita 16 osob, posezení na terase a pod pergolou, gril WiFi, parkoviště, úschovna kol CENÍK: Dvoulůžkový pokoj 400 Kč / osoba / noc Třílůžkový pokoj 350 Kč / osoba / noc Čtyřlůžkový pokoj 300 Kč / osoba / noc Snídaně 100 Kč / osoba Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA Dítě do 15ti let 200 Kč / noc Poplatek obci 20 Kč / osoba / noc není v ceně www.vinarstvihalkoci.cz | 606 387 243 | lukas@vinarstvihalkoci.cz
 • Penzion Riva

  Penzion Riva

  Nabízíme tři možnosti ubytování a proto si u nás každý přijde na své. Ubytovat se můžete 1) nad vinným sklepem 2) v nových apartmánech 3) v penzionu s bazénem Nechybí soukromé parkování, cyklogaráž, Wi-Fi, TV, či grilování na zahradě.
 • Ubytování u Fandy

  Ubytování u Fandy

  Ochutnávky vín v partnerských sklepích. Prohlídkou malovaného sklepa nebo vojenské pevnosti. Pořádání svateb, různých oslav, firemních akcí a jiné, s výraznou slevou na ubytování.Nabízíme u nás už téměř zapomenuté zabíjačkové speciality a domácí jídla. V letních měsících pravidelné grilování na letní zahrádce s dětským koutkem.
 • Kemp Tatran Šatov

  Kemp Tatran Šatov

  Možnost ubytování je v deseti 4lůžkových chatkách, stanech, karavanech. V kempu je k dispozici tábořiště, kuchyňka, pohostinství, tenisové kurty, hřiště na nohejbal, a množství travnatých ploch pro kopanou.