Diskuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Dobrý den chtěl bych se zeptat jak funguji otevřené sklepy,nikdy jsem na této akci nebyl. Jakou formou se kupují bločky a jaká je jejich cena. Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den, přijedete do Šatova, dle mapky, která bude k dispozici na webu si najdete start kde obdržíte za 300 Kč skleničku, katalog (v něm je 100 Kč kupon na nákup vína) a taštičku na krk. Dále je k degustaci potřeba koupit bločky (5Kč kuponky, za které budete u jednotlivých vinařů degustovat). A můžete vyrazit. V katalogu nalezne nabídku jednotlivých vinařů – jsou očíslováni a podle čísel si jednotlivé vinaře vyhledáváte. Nic složitého v tom nehledejte. Budeme se těšit!

 2. Zdravím, mohu se zeptat kde je možné koupit si vstupné na akci Den otevřených sklepů. Lze to i přímo na místě a kde konkrétně? Díky :)

  • Dobrý den, vstupné si zakoupíte přímo na místě. Nemusíte mít obavy, kapacita není omezena. Další informace i s mapkou, kde jsou vyznačena startovací místa najdete v sekci „aktuálně“.

 3. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda bude možné v letošním roce, stejně jako loni, zakoupit předplatné na Den otevřených sklepů. A ještě mám jeden dotaz, a sice zda byste neuměli zajistit na Den otevřených sklepů k prodeji závěsné úchyty na skleničky (tzv. držáky na degustaci). Měli jsme je z Putování se Znovínem, ale už dosloužily a neumíme je sehnat. Děkuji za zprávu a zdravím Šatov :-)

 4. Dobrý den paní Braunová,
  dostala jsem dárek Vaše bílé víno polosladké Sauvignon 2015.Víno je vynikající chuti,moc nám chutná.Mám dotaz,zda by se nechalo u Vás objednat a koupit jen pro osobní potřebu? Moje e-mailová adresa:st.mullerova@centrum.cz,děkuji za info a jsem s pozdravem Müllerová

 5. Dobrý den, chci se zeptat, co konkrétně znamená „vinařská pohotovost“ – chápu správně, že např. každý víkend je některý ze sklepů otevřen? Je možné ho navštívit a posedět u vína nebo je nutné objednat řízenou degustaci? Jsou už známé termíny na rok 2016? BUde již fungovat v únoru/březnu? Děkuji.

  • Dobrý den, vinařská pohotovost je služba pro turisty, kteří přijedou navštívit naši obec a nemají dopředu objednanou řízenou degustaci. Pohotovost drží vždy jedno vinařství a to celý týden (od 17.00 hod.) Zavoláte si vždy na kontakt uvedený u vinařství a dohodnete se. Termíny již mame zveřejněny v sekci „aktuálně“, nebo sledujte naši facebookovou stránku „vinaři šatov“. Pěkný den

ts