Víno Frlausovi

Frlausovi

 

Náš rodinný sklípek se nachází ve Sklepní ulici v obci Šatov. Pohraniční obec leží 6 km jižně od města Znojma. Svojí polohou a příznivými přírodními i klimatickými podmínkami je Šatov vhodný pro pěstování vinné révy zejména na těchto viničních tratích: Na Vinici, Remízek, Šibeničky, Peklo, U Bunkru a Skalky.

www.vinofrlausovi.cz

Pěstováním vinné révy a výrobou vína kráčíme ve šlépějích naší rodinné tradice, která se začala rozvíjet příchodem našich praotců na jižní Moravu po 2.světové válce. Láska k vínu se u Nás nadále dědí z generace na generaci. Tuto srdeční záležitost jsme tedy zdědili od našeho otce Pavla Frlause i my – Pavel, Marek a Michal Frlausovi.

Vína vyrábíme metodou řízeného kvašení, tj. dnes již u mnoha vinařů osvědčený technologický postup výroby aromatických a v chuti harmonických vín. Tato vína se potom vyznačují  čistou  chutí a vůní s jemnějším a výraznějším odrůdovým charakterem.

Vinicím a výrobě vína věnujeme každičkou volnou chvíli. I když je to časově náročný koníček, požitek z výsledku naší snahy, tj. ze sklenky lahodného domácího vína, je pro Nás k nezaplacení.

Pavel Frlaus: 728 680 311
Pavel Frlaus ml.: 722 124 948
Marek Frlaus: 774 688 041
Michal Frlaus: 736 238 080

email: vinofrlausovi@email.cz

Komentáře nejsou povoleny.